A legutóbbi művelet eredménye:

Kedves Érdeklődő!

Ezeken az oldalakon a 2016. november 29. és 2016. december 1. között megrendezésre kerülő Nyílt Napjainkkal kapcsolatos legfontosabb információkat találja meg.

Ezen a három napon kapuink nyitva állnak: tanáraink óráikra szülők és/vagy olyan hatodikos vagy nyolcadikos gyermekek látogatását várják, akikben felmerült, hogy a következő tanévtől iskolánkban folytatják tanulmányaikat.

Kollégáink jelezték, hogy az adott időszakban melyik óráikra várnak vendégeket, azonban mivel a tantermek befogadóképessége véges, és a látogatásokra a korábbi években jelentős igény mutatkozott, kénytelenek vagyunk létszámkorlátot felállítani.

E lap alján megtalálható időpont szerinti csoportosításban, hogy melyik tanárnak melyik csoporttal milyen órája lesz, és hogy ott maximálisan hány látogatót tud fogadni (illetve azt is, hogy eddig már hányan jelezték látogatásukat arra az órára). Ha Ön is (esetleg gyerekével) szeretne meglátogatni bennünket, akkor az oldal bal szélén található regisztrációs űrlapot kitöltve kap lehetőséget arra, hogy jelentkezzen az órákra. A regisztráció és az órákra való jelentkezés 2016. november 14-től 2016. november 25-ig lehetséges.

A választás megkönnyítése érdekében kék színnel jelöljük a hatévfolyamos osztályainkból kialakított csoportokat, és piros színnel a négyévfolyamos, kilencedikben indult tagozatos osztályainkból kialakított csoportokat.

A személyes adatok kezeléséről

Ön a regisztráció során tudomásul veszi, hogy a megadott személyes adatait, (név, e-mail cím és esetleg telefonszám) az iskola konkrét cél (a Nyílt Napokon való részvétel megszervezése) érdekében a megadott időszakban (november és december) kezelje, tárolja. Biztosítjuk, hogy ezeket az adatokat semmilyen más célra nem használjuk fel, azokat harmadik félnek ki nem adjuk, tőlünk elvárható gondossággal kezeljük, hogy azok akaratunkon kívül se kerülhessenek illetéktelenek birtokába, és garantáljuk, hogy azokat a program lezárulása után rövid időn belül, legkésőbb december 15-én rendszerünkből eltávolítjuk.

(Az e-mail címre - esetleg telefonszámra - akkor lehet szükségünk, ha az Ön által választott programmal kapcsolatban valamilyen probléma merül fel, és értesíteni szeretnénk Önt. Természetesen kéretlen (reklám)levelet, spam-et nem fog tőlünk kapni, és értelemszerűen telefonon sem fogjuk Önt fölöslegesen zavarni.)

Egyéb kérések

Mint korábban jeleztük, termeink befogadóképessége véges és az érdeklődés az órák iránt jelentős. Ezért azt kérjük, hogy csak az jelentkezzen egy órára (ezzel esetleg kiszorítva onnan egy másik, később feliratkozni szándékozót), aki valóban minden bizonnyal el is fog jönni, valamint hogy egy látogató csak maximálisan három órára jelentkezzen.

A látogatható tanítási órák listája

Időpont: november 29. (kedd), 2. óra.

Tanár Csoport Tantárgy Foglalt
Munkácsy László 7. D kezdő angol angol nyelv 10/10
Prievara Tibor 10. C angol nyelv 12/12
Ács Zoltán 11. B biológia tagozat biológia 15/15
Basa István 8. C fizika 8/8
Zsigri Ferenc 10. A matematika-fizika tagozat fizika 30/30
Pirity Tamás 9. C informatika 5/5
Jankovics László 9. B biológia tagozat latin nyelv 10/10
Bakos Enikő 7. C kezdő angol matematika 10/10
Laczkó Éva 9. C matematika 15/15
Jakab Péter 11. fakultáció történelem 15/15
Száray Miklós 11. fakultáció történelem 10/10

Időpont: november 29. (kedd), 3. óra.

Tanár Csoport Tantárgy Foglalt
Hubai Katalin 8. C haladó angol angol nyelv 20/20
Minich Eszter 8. D kezdő angol angol nyelv 15/15
Varsányi Kata 8. C kezdő angol angol nyelv 15/15
Bakonyi Judit 9. B biológia tagozat biológia 18/18
Dr. Borissza Endre 12. B biológia tagozat biológia 20/20
Basa István 12. A matematika-fizika tagozat fizika 20/20
Pirity Tamás 9. C informatika 5/5
Sebőné Bagdi Ágnes 7. C kémia 15/15
Garam Ágnes 10. B biológia tagozat magyar irodalom 15/15
Németh Eszter 10. C magyar irodalom 5/5
Bakos Enikő 7. D haladó angol matematika 15/15
Drozdy Győzőné dr. 7. D kezdő angol matematika 10/10
Dr. Siposs András 9. C matematika 18/18
Gyertyán Attila 9. D matematika 15/15
Tóth Attila 8. D haladó angol matematika 10/10

Időpont: november 29. (kedd), 4. óra.

Tanár Csoport Tantárgy Foglalt
Börzsönyi Péter 10. AB angol nyelv 15/15
Varsányi Kata 10. AB angol nyelv 15/15
Gyertyán Attila 9. D fizika 5/5
Kollár Artúr 7. C földrajz 15/15
Ács Zoltán 11. B biológia tagozat kémia 15/15
Sebőné Bagdi Ágnes 7. D kémia 12/12
Tillmann Mónika 11. B humán tagozat magyar irodalom 14/14

Időpont: november 29. (kedd), 5. óra.

Tanár Csoport Tantárgy Foglalt
Minich Eszter 8. D haladó angol angol nyelv 15/15
Ács Zoltán 11. A természettudományos tagozat biológia 15/15
Gyertyán Attila 10. A természettudományos tagozat fizika 15/15
Dr. Csiszár Gábor 7. D földrajz 7/7
Czédulás Katalin 10. B biológia tagozat kémia 24/24
Kelemenné Kiss Ilona 10. C matematika 14/14
Sparingné Köves Ildikó 10. A matematika-fizika tagozat matematika 15/15
Nagy-Varga Zsolt 11. B biológia tagozat történelem 8/8

Időpont: november 29. (kedd), 6. óra.

Tanár Csoport Tantárgy Foglalt
Czédulás Katalin 10. B biológia tagozat biológia 20/20
Vass Miklós 8. D fizika 10/10
Antal Zoltán 11. B biológia tagozat matematika 16/16

Időpont: november 30. (szerda), 2. óra.

Tanár Csoport Tantárgy Foglalt
Varsányi Kata 11. B angol nyelv 15/15
Gál Ildikó 7. C biológia 12/12
Klobusovszki István 9. D magyar irodalom 10/10
Dr. Czéh Zoltán 9. B humán tagozat magyar nyelv 18/18
Hubai Katalin 10. D magyar nyelv 12/12
Kelemenné Kiss Ilona 9. A matematika-fizika tagozat matematika 15/15
Laczkó Éva 8. D matematika 15/15
Sparingné Köves Ildikó 10. A matematika-fizika tagozat matematika 15/15
Tóth Attila 8. D haladó angol matematika 10/10

Időpont: november 30. (szerda), 3. óra.

Tanár Csoport Tantárgy Foglalt
Koronczainé Nagy Ágnes 9. AB kezdő angol angol nyelv 15/15
Karkus Zsolt 8. C biológia 8/8
Vass Miklós 10. B biológia tagozat fizika 12/25
Sebőné Bagdi Ágnes 9. C földrajz 14/14
Czédulás Katalin 10. B humán tagozat kémia 24/24
Sebő Péter 12. A természettudományos tagozat kémia 24/24
Jankovics László 11. B biológia tagozat latin nyelv 12/12
Szilágyi Barnabás 10. A magyar irodalom 6/6
Dr. Godárné Kéthelyi Ágnes 12. B humán tagozat matematika 15/15
Laczkó Éva 9. D matematika 15/15
Pető Sándor 7. C haladó angol matematika 15/15
Tivolt Tímea 11. D német nyelv 10/10

Időpont: november 30. (szerda), 4. óra.

Tanár Csoport Tantárgy Foglalt
Prievara Tibor 10. C angol nyelv 12/12
Gál Ildikó 9. D biológia 8/8
Sebő Péter 12. A természettudományos tagozat kémia 24/24
Jankovics László 10. B biológia tagozat latin nyelv 12/12
Klobusovszki István 11. B biológia tagozat magyar irodalom 10/10
Salga Imre 12. B biológia tagozat magyar irodalom 5/5
Bakos Enikő 12. fakultáció matematika 15/15
Kelemenné Kiss Ilona 9. A természettudományos tagozat matematika 16/16
Kalásziné Ványi Klára 9. B humán tagozat olasz nyelv 10/10
Jakab Péter 12. B humán tagozat történelem 9/10

Időpont: november 30. (szerda), 5. óra.

Tanár Csoport Tantárgy Foglalt
Prievara Tibor 10. C angol nyelv 12/12
Ács Zoltán 11. B biológia tagozat biológia 15/15
Tóth László 10. B humán tagozat magyar irodalom 10/10
Nagy-Varga Zsolt 8. C magyar nyelv 10/10
Dr. Godárné Kéthelyi Ágnes 12. fakultáció matematika 8/10
Drozdy Győzőné dr. 7. D kezdő angol matematika 12/12
Sparingné Köves Ildikó 10. A természettudományos tagozat matematika 15/15
Kalásziné Ványi Klára 9. C olasz nyelv 10/10
Kovács Imre 9. B humán tagozat történelem 12/12

Időpont: november 30. (szerda), 6. óra.

Tanár Csoport Tantárgy Foglalt
Minich Eszter 8. D kezdő angol angol nyelv 15/15

Időpont: december 1. (csütörtök), 2. óra.

Tanár Csoport Tantárgy Foglalt
Hubai Katalin 8. C haladó angol angol nyelv 20/20
Varsányi Kata 8. C kezdő angol angol nyelv 15/15
Basa István 11. A természettudományos tagozat fizika 20/20
Vass Miklós 7. D fizika 1/10
Dr. Csiszár Gábor 10. A földrajz 5/5
Garam Ágnes 10. B biológia tagozat magyar irodalom 18/18
Pető Sándor 7. C haladó angol matematika 15/15
Koronczainé Nagy Ágnes 11. B orosz nyelv 15/15
Jakab Péter 10. C történelem 10/10

Időpont: december 1. (csütörtök), 3. óra.

Tanár Csoport Tantárgy Foglalt
Börzsönyi Péter 11. D angol nyelv 15/15
Minich Eszter 8. D haladó angol angol nyelv 15/15
Bakonyi Judit 9. B biológia tagozat biológia 18/18
Zsigri Ferenc 10. A matematika-fizika tagozat fizika 30/30
Czédulás Katalin 10. B biológia tagozat kémia 24/24
Dr. Czéh Zoltán 9. B humán tagozat magyar irodalom 18/18
Tóth László 10. B humán tagozat magyar irodalom 8/10
Dr. Siposs András 9. C matematika 18/18
Pető Sándor 11. fakultáció matematika 15/15
Laknerné Kurucz Zsuzsanna 9. A matematika-fizika tagozat német nyelv 12/12

Időpont: december 1. (csütörtök), 4. óra.

Tanár Csoport Tantárgy Foglalt
Hubai Katalin 10. D angol nyelv 18/20
Zsigri Ferenc 10. A matematika-fizika tagozat fizika 30/30
Parancs Anna 10. C francia nyelv 10/10
Tillmann Mónika 9. B biológia tagozat magyar irodalom 15/15
Antal Zoltán 12. A természettudományos tagozat matematika 16/16
Ligeti Judit 10. C olasz nyelv 15/15

Időpont: december 1. (csütörtök), 5. óra.

Tanár Csoport Tantárgy Foglalt
Börzsönyi Péter 11. AB angol nyelv 15/15
Czédulás Katalin 10. B biológia tagozat biológia 20/20
Dr. Borissza Endre 9. B biológia tagozat kémia 25/25
Sebő Péter 10. A természettudományos tagozat kémia 16/16
Basa István 8. C haladó angol matematika 18/20
Laczkó Éva 10. B humán tagozat matematika 15/15
Pálréti Orsolya 9. D német nyelv 15/15
Véssey Miklós 7. C testnevelés 8/8

Időpont: december 1. (csütörtök), 6. óra.

Tanár Csoport Tantárgy Foglalt
Hubai Katalin 10. D angol nyelv 20/20
Prievara Tibor 7. C haladó angol angol nyelv 12/12
Dr. Csiszár Gábor 7. D földrajz 5/5
Parancs Anna 11. C magyar nyelv 6/6

Köszönjük az együttműködést!

Budapest, 2016. október 13.

Pirity Tamás Gábor